Automatický stmívač pro chovatele - simulátor východu a západu slunce nahrazuje přirozený proces svítání a stmívání. Přístroj řídí jas žárovek v závislosti na čase tak, aby vytvářel umělé slunce pro potřeby chovatelů a pěstitelů.

MODRÁ ŘADA - standardní sestava


Doporučujeme začít sepsáním všech pochodů, které chcete ve Vašem chovu automatizovat nebo regulovat. Pokud nám tento soupis zašlete mailem, rádi Vám navrhneme možné varianty řešení, neboť řídící systém je modulární a nemusí být nutně sestaven dle nabízených schémat. Je počítáno s přidáváním dalších funkcí dle potřeb chovatelů. Nejrychlejší přehled o možnostech Vám poskytne telefonická konzultace požadavků. Těšíme se na Vaše dotazy.


Kromě náhrady přirozeného slunečního cyklu navíc jednotky měří celkem 8 teplot a u 3 z nich pak zónově reguluje teplotu spínáním topení. V programu je možné nastavit pro měřená místa teplotu ve °C pro jednotlívé fáze dne. Měřená venkovní teplota je použita pro funkci otevírání dvířek do venkovního výběhu. Samozřejmě může být v závislosti na fázi dne a uživatelském nastavení systému používán i programovatelný výstup.

Sada obsahuje:
  • napájecí adaptér
  • řídicí jednotka Like a Nature (modrý firmware)
  • 2 x pohyblivý přívod s integrovaným silovým regulátorem (1. varianta)
  • 1 x pohyblivý přívod se zdvojeným integrovaným spínačem pro velký odběr (5. varianta)
  • 1 x čidlo venkovní teploty
  • 1 x čidlo vnitřní teploty
  • 1 x čidlo intenzity osvětlení
místo pohyblivých přívodů je možné dodat provedení spínačů do rozvaděče (2. varianta,   3. varianta  nebo  7. varianta)

Cena   8 980,- Kč

můžete dokoupit:
Standardní délka komunikačního kabelu od silového spínače k řídící jednotce je 3m. Při objednávce můžete specifikovat kabel podle potřeby delší. Za jeden metr kabelu bude účtováno

15,- Kč

.Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.