Automatický stmívač pro chovatele - simulátor východu a západu slunce nahrazuje přirozený proces svítání a stmívání. Přístroj řídí jas žárovek v závislosti na čase tak, aby vytvářel umělé slunce pro potřeby chovatelů a pěstitelů.

ZELENÁ ŘADA - základní mini sada


Doporučujeme začít sepsáním všech pochodů, které chcete ve Vašem chovu automatizovat nebo regulovat. Pokud nám tento soupis zašlete mailem, rádi Vám navrhneme možné varianty řešení, neboť řídící systém je modulární a nemusí být nutně sestaven dle nabízených schémat. Je počítáno s přidáváním dalších funkcí dle potřeb chovatelů. Nejrychlejší přehled o možnostech Vám poskytne telefonická konzultace požadavků. Těšíme se na Vaše dotazy.


Komplet pro komfortní automatické i manuální řízení osvětlení v chovatelských prostorách. V závislosti na aktuální fázi umí spínat navíc jednu větev 230V AC (v tom případě nutno dokoupit externí spínač viz níže).

Sada obsahuje:
  • napájecí adaptér
  • řídicí jednotka Like a Nature (zelený firmware)
  • 2 x pohyblivý přívod s integrovaným silovým regulátorem (1. varianta)
místo pohyblivých přívodů je možné dodat provedení spínačů do rozvaděče (2. varianta  nebo  3. varianta)

Cena   5 980,- Kč

můžete dokoupit:
Standardní délka komunikačního kabelu od silového spínače k řídící jednotce je 3m. Při objednávce můžete specifikovat kabel podle potřeby delší. Za jeden metr kabelu bude účtováno

15,- Kč

.Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.